Међународни дан особа са инвалидитетом

oktobarПоводом обележавања Међународног дана особа са инвалидитетом, 3. децембра, група ученика Гимназије "Бора Станковић", ангажованих на међународном пројекту „Marketplace of Ideas“ са својим професором Ивана Тонса, организовала је посету школи "14. Октобар". У посети је била и директорка гимназије, Љиљана Златановић.  Ученици су спремили кратак програм за децу школе "14. Октобар", приредивши им два глумачка наступа и две хорске изведбе, након чега су им поделили пакетиће са школским прибором и слаткишима. Као велико изненађење свим присутнима уследио је дирљив перформанс ученика "14. Октобар" у сарадњи са особама из Дома Кулина. Наши ученици су били награђени широким осмесима деце и њиховим реченицама искрене захвалности.