РАСПИСАН КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ НАГРАДА УЧЕНИЦИМА СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА ПОСТИГНУТЕ УСПЕХЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ 2015. ГОДИНЕ

Фонд за младе таленте Републике Србије 14. марта 2016. године расписао је Конкурс за доделу награда ученицима средњих школа за постигнуте успехе на признатим такмичењима у земљи и иностранству у току календарске 2015. године.

Конкурс ће трајати до 15. априла 2016. године, а прилику да добију награду Фонда имаће сви ученици средњих школа који су у току календарске 2015. године освојили једну од прве три награде/места на републичким или међународним такмичењима која се налазе у Календару такмичења и смотри ученика средњих школа за школску 2014/2015. и 2015/2016. годину Министарствa просвете, науке и технолошког развоја и Стандардима за рангирање такмичења у земљи и иностранству у области музичке и балетске уметности и Критеријумима за награђивање ученика средњих школа у области физичког васпитања и спорта које је усвојио Фонд.

Текст конкурса, обавезан образац за пријаву на конкурс, Критеријуме за награђивање ученика средњих школа у области физичког васпитања, Стандарде за рангирање такмичења у земљи и иностранству у области музичке и балетске уметности и Календар такмичења и смотри ученика средњих школа за школску 2014/2015. и 2015/2016. годину Министарствa просвете и науке можете преузети ОВДЕ.