Дан заљубљених у гимназији

Традиционално, наша гимназија је и ове године обележила Дан заљубљених у организацији Ђачког парламента, 14. 02. 2017. године. Уторак у знаку љубави окупио је велики број гимназијалаца који су у холу школе писали љубавна писма. Такође,  заљубљени су имали прилику да се сликају у раму у облику срца, а све то реализовала је фотографска секција наше школе. Ни љубитељи добре музике нису били на губитку. Наиме, након завршетка петог часа, у школској сали почела је свирка школских бендова.  Два бенда, сачињена од музичких талената из свих разреда, одабрали су разне песме које славе љубав. Прво су се зачуле мелодије страних хитова, попут Shape of You, Wake me up, Stitches и  Somene Like You уз акустичне гитаре и виолину. Након тога, други школски бенд дигао је атмосферу уз електричну и бас гитару, уз пратњу бубњева. Они су извели познате домаће песме као што су Морнар Yu grupe, Да има нас групе Неверне бебе, Тошетову песму Ледена и многе друге.