Ученица наше школе освојила прво место на регионалном такмичењу из социологије

У суботу, 18.03. 2017., са почетком у 10h на Филизофском факултету у Нишу одржано је регионално такмичење из социлогије на коме је учествовало десет ученика из Нишавског округа са својим радовима, при том два ученика наше школе - Лука Нићифоровић IV6 и Ана ХристовIV6 . Такмичење је по шести пут организовало Социолошко друштво Србије и Департман за социологију Филозофског факултету у Нишу, на тему “Друштвени проблеми и друштвене промене“. Прво место освојила је наша Ана Христов IV6 са радом на тему Појам и аспекти глобализације. Ментор је била професорка социологије Катарина Лазаревић Брдар. Републичко такмичење одржаће се 01.04.2017. у Обреновцу. Честитамо нашим победницама и желимо им добар пласман на предстојећем државном такмичењу!