РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

рб

Презиме и име наставника

Преподневна смена

Поподневна смена

       

1

Ђорђевић Нађа

среда 4. час

среда 4. час

2

Манић Милена

понедељак 4. час

понедељак 4. час

3

Вељковић Милка

уторак 5. час

уторак 5. час

4

Марковић Љиљана

среда 13:00-13:30

среда 19:20-19:50

5

Стевановић Ана

понедељак 9:20-9:40

понедељак 15:35-15:55

6

Петровић Данијела

четвртак-велики одмор

четвртак-велики одмор

7

Живковић Млађан

уторак 3. час

среда 3. час

8

Станковић Весна

уторак 4. час

уторак 4. час

9

Раденковић Нада

среда после 6. часа

среда после 6. часа

10

Крстић Татјана

уторак 5. час

уторак 5. час

11

Стојановић Татјана

петак 7. час

петак 7. час

12

Стојковић Слађан

уторак 6. час

уторак 16:20-17:00

13

Пејић Соња

петак 7. час

петак 7. час

14

Станковић Валентина

четвртак-велики одмор

четвртак-велики одмор

15

Симоновић Јовић Милена

понедељак-разредни час

понедељак-разредни час

16

Јовановић Наталија

понедељак 13:50-14:35

понедељак 16:15-17:00

17

Милановић Александра

среда 6. час

среда 6. час

18

Нешић Богољуб

понедељак-други в. одмор

понедељак-други в. одмор

19

Митић Андреј

среда 4. час

 

20

Величковић Вељко

уторак 5. час

уторак 5. час

21

Лазаревић Брдар Катарина

петак 4. час

уторак 5. час

22

Мојашевић Сандра

четвртак 4.час

четвртак 4.час

23

Димитријевић Марко

четвртак-пре првог часа

 

24

Тодоровић Оливера

четвртак 4.час

четвртак 4.час

25

Петровић Владана

понедељак 9:10-9:30

четвртак 13:00-13:15

26

Павловић Ружица

четвртак 12:00-12:15

четвртак 18:15-18:30

27

Вељковић Ана

петак 4. час

петак 4. час

28

Андрић Милена

четвртак 9:20-9:40

четвртак 15:35-15:55

29

Цветковић Стефановић Горица

среда 5. час

среда 5. час

30

Тошић Лозанка

четвртак 13:00-13:35

четвртак 19:20-19:35

31

Манојловић Јасмина

понедељак, среда 4. час

понедељак, среда 4. час

32

Тодоровић Драгана

четвртак други в. одмор

четвртак други в. одмор

33

Радоњић Ивана

уторак-велики одмор

уторак-велики одмор

34

Петровић Магдалена

среда 7. час

 

35

Јанковић Снежана

среда-велики одмор

среда-велики одмор

36

Ивковић Братислав

четвртак 2.час

четвртак 2.час

37

Станковић Мирољуб

уторак 11:30-12:00

четвртак 11:30-12:00

38

Раденковић Лазар

уторак-велики одмор

 

39

Тонса Ивана

четвртак-велики одмор

четвртак-велики одмор

40

Миладиновић Љиљана

четвртак 4.час

четвртак 4.час

41

Стојановић Сандра

понедељак 3. час

понедељак 3. час

42

Ћељај Биљана

четвртак 3.час

четвртак 3.час

43

Милић Јелена

четвртак 3.час

четвртак 3.час

44

Кваић Слађана

четвртак 4.час

четвртак 4.час

45

Милошевић Ивана

понедељак-велики одмор

понедељак-велики одмор

46

Милошевић Тамара

петак 2. час

петак 2. час

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

рб

Презиме и име наставника

Преподневна смена

Поподневна смена

       

47

Тотић Ненад

петак 4. час

петак 4. час

48

Милетић Илић Ана

среда-велики одмор

среда-велики одмор

49

Пешић Маја

четвртак-велики одмор

четвртак-велики одмор

50

Станковић Дејан

понедељак 3. час

понедељак 3. час

51

Крстовић Митар

петак-велики одмор

петак-велики одмор

52

Ивановић Милан

среда-велики одмор

среда-други велики одмор

53

Станојевић Ана

петак 3. час

петак 3. час

54

Станимировић Стефан

понедељак-други в. одмор

понедељак-други в. одмор

55

Станимировић Иван

петак 11:35-12:20

петак 18:35-19:20

56

Јанчић Зорана

петак-велики одмор

петак-велики одмор

57

Владимир Михајловић

четвртак 11:00-11:25

четвртак 17:15-17:45

58

Коцић Тања

четвртак 3.час

четвртак 3.час

59

Стојадиновић Илија

понедељак после 7. часа

понедељак после 7. часа

60

Радовановић Милица

четвртак-велики одмор

четвртак-велики одмор

61

Димковски Никола

среда 3. час

среда 3. час

62

Арнаутовић Тања

уторак 3. час

уторак 3. час

63

Петровић Љубица

после 6. часа сваког дана

после 6. часа сваког дана

64

Миленковић Миљан

среда 3. час

 

65

Крстић Дарко

среда 7. час

среда 7. час